„…Podczas współpracy agencja Media Connect wykazała się profesjonalizem, doświadczeniem i znajomością branży. W naszej opinii Media Connect jest zaufanym i sprawdzonym partnerem z dużym doświadczeniem, godnym rekomendacji.”

Andrzej Skłodowski, prezes zarządu, dyrektor generalny TIMEX S.A.

„…Codzienne kontakty z naszymi opiekunami Klienta były rzeczowe i sympatyczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy."

Tomasz J. Hoffmann, dyrektor zarządzający, Greń Communication

„…Chciałbym serdecznie podziękować za umożliwienie przedstawicielom Biura Audytu Wewnętrznego i Kontroli w Kancelarii Prezydenta RP uczestniczenia w profesjonalnie zorganizowanej międzynarodowej konferencji POLRSK.”

Bartłomiej Grabski, dyrektor, Kancelaria Prezydenta RP, Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego

„…Doświadczenie i wiedza konsultantów agencji stanowiła dla nas gwarancję jakości usług. Współpraca okazała się wzorcowa. Wszelkie standardy i zaangażowanie zespołu, relacje z mediami oraz kreatywność budzą uznanie.”
Tomasz Miazek, prezes Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK

„…Wysokie standardy usług, zaangażowanie w pracę i rozumienie zagadnień związanych z propagowaniem zdrowego stylu życia, szerokie relacje z mediami, kreatywność i rzetelność w wykonywaniu zadań budzą uznanie.”
Iwona Smolarek, dyrektor regionalny, Weight Watchers Polska

„…W imieniu Fundacji Psychoonkologii „Ogród Nadziei” pragnę złożyć serdeczne podziękowania za wsparcie merytoryczne oraz życzliwość dla idei aukcji charytatywnej „ziarno Sztuki - ogród Nadziei” oraz działań Fundacji."
Monika Popowicz, prezes Fundacji Psychoonkologii Ogród Nadziei

„…Podczas współpracy, firma udowodniła, że jest rzetelnym partnerem biznesowym. Godny podziwu jest profesjonalizm Media Connect – mający wyraz zarówno w indywidualnym podejściu do klienta, kompleksowej i trafnej ocenie naszych potrzeb, jak i w zakresie oraz poziomie świadczonych usług. „
Katarzyna Paplińska-Piecznikow, office manager, DraftFCB + Ad Fabrica

 
 
Copyright, Media Connect Agencja PR 2005-2015